9 Baths
906 sqft
$2,600,000
2030 2030 Old River Road Bryson City NC, 28713
Price per sqft
$2,869.76
Built in
1950
Property size
906 sqft
Property type
Commercial
Overview
Additional information
MLSⓇ ID
26047162
Interior features
Total Bathrooms
9
Exterior features
Lot Size
2.94 Acres
Courtesy of WINCHESTER REALTY OF NC, LLC, Charles E. Winchester,
Listing Contact: 8282766326
Powered byLuxury Presence